Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Naprawa laptopów Poznań

O Nas. 

Serwis laptopów w Poznaniu

Profesjonalny serwis laptopów Poznań przy ulicy Szamarzewskiego 56 w Poznaniu. 

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00 oraz soboty 10:00-13:00.

Każdy dostarczony komputer czy laptop zawsze przechodzi darmowa diagnozę i wyceną naprawy. 

Nasza firma zajmująca się profesjonalnym serwisem, naprawą laptopów, usytuowana jest w centrum Poznania, co sprawia że jest to bardzo wygoda lokalizacja dla każdego użytkownika, potrzebującego pomocy w naprawie komputera. Jedną z najważniejszym elementów twojego komputera jest płyta główna, która zarazem staje się jej najdroższym elementem. Nasz serwis komputerowy Poznań oferuje doskonałe i tanie rozwiązania dla każdego.

Klient jest naszym targetem, dlatego to wasze zdanie oraz zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Standardowa wymiana płyty głównej oscyluje w granicach 500-2000 zł netto. Porównywając rynek konkurencyjny, nie jest to wygórowana cena. Zajmujemy się również serwisem matryc w poznaniu, które wielokrotnie ulegają uszkodzeniom, co powoduje brak możliwości pracy przy komputerze.

W obecnych czasach liczy się czas serwisu, dlatego nasza firma MJ-komputery zapewnia gwarantowany szybki serwis laptopów Poznań. W naszym serwisie można również uzyskać naprawę podstawowych podzespołów płyty, takich jak wymiana układów scalonych, gniazd zasilania oraz innych układów elektronicznych.

serwis komputerowy w poznaniu
Profesjonalna naprawa laptopów w poznaniu

W innych serwisach otrzymają Państwo głównie informację o wymianie sprzętu na nowy, natomiast my staramy się, aby naprawa laptopów i naprawa komputerów została wykonana tak, by nie narażać klientów na dodatkowe koszty.

W siedzibie MJ-komputery serwis laptopów w Poznaniu profesjonalna kadra serwisowa, zaproponuje również używane płyty główne w bardzo atrakcyjnych cenach. Satysfakcja klienta musi być osiągnięta na najwyższym poziomie. Mam nadzieje, że każde zlecenie naprawy będzie obustronnie zadowalające.

1
Lat na rynku

Serwis laptopów Poznań obejmuje:

Usługa serwisowa czyszczenie chłodzenia w Poznaniu skierowana jest tak naprawdę do wszystkich użytkowników laptopów i komputerów. 

Układ chłodzenia składa się z radiatora odprowadzającego ciepło oraz wentylatora. Gromadzący się kurz na tych elementach powoduje przegrzewanie się laptopa, co może doprowadzić do poważnej usterki.

Warto dokonywać serwisu konserwacji swojego laptopa zanim będzie za późno. W skład naszej usługi serwisowej wchodzi gruntowne czyszczenie elementów chłodzenia oraz wymiana past na procesorze.

Czynność ta w MJ serwis laptopów Poznań jest wykonywana w zazwyczaj w jeden dzień roboczy.

czyszczenie chłodzenia w laptopie w poznaniu
instalacja systemu na laptopie

Zakład MJ Komputery – serwis laptopów Poznań to nie tylko usługi sprzętowe, ale również pełna oferta programowa.

Gdy się okaże, że Twój laptop chodzi coraz wolniej oprócz wspomnianego czyszczenie warto co jakiś czas przeinstalować system operacyjny ( np. windows 10 czy 11 ).

Nasz firma oferuje wykonanie usługi jaka jest instalacja systemu w laptopie  czy komputerze wraz z zachowaniem danych. Także wszystkie Twoje dane będą bezpieczne i przeniesione na nowy system.

Przy okazji zawsze możemy wykonać serwis – upgrade dysku na sąd lub doinstalować dodatkowe oprogramowanie.

Naprawy, serwisujemy, ale nie tylko o to chodzi.

MJ Komputery w Poznaniu powstało by pomagać, doradzać i poprawiać komfort pracy na laptopie. Nasi fachowi serwisanci doradzą Ci co możemy usprawnić w pracy Twojego komputera lub laptopa.

Odwiedzając Nasz punkt serwisu laptopów w Poznaniu możesz otrzymać porady co usprawnić, wymienić by praca na komputerze była jeszcze przyjemniejsza, a niewielkimi kosztami dać drugie życie swojemu urządzeniu. Unikniesz wtedy wydatku wymiany sprzętu na nowy, a to często nie jest konieczne.

W laptopach, oprócz dołożenia ramy, możemy wymienić dysk na ssd wraz klonowaniem obecnego systemu. W komputerach PC mamy większe możliwości, czyli upgrade procka czy karty graficznej.

Rozbudowa laptopa w Poznaniu dla każdego. Przyjdź i spytaj co oprócz serwisu możemy dla Ciebie zrobić.

modernizacja laptopa w poznaniu
diagnoza laptopa i wycena naprawy

Twój laptop lub komputer odmówił posłuszeństwa ? Coś się zacina, ale boisz się inwestować dużych pieniędzy w drogi serwis laptopa ? 

Oddział MJ komputery – serwis komputerowy z Poznania to miejsce w którym za darmo sprawdzimy Twojego laptopa.

Po wykonaniu odpowiednich testów serwisowych i znalezieniu usterki powiadomimy Cię o tym telefonicznie, a Ty nie poniesiesz z tym żądnych kosztów naprawy.

Zostawiając komputer w Naszym serwisie laptopów w Poznaniu nie musisz obawiać się o koszta, w usługi napraw staramy się trzymać na bardzo konkurencyjnym poziomie w mieście Poznań i okolicach.

Przykładowane ceny serwisu laptopów Poznań.
100zł
Czyszczenie chłodzenia
czyszczenie wentylatora
czyszczenie radiatora
wymiana past na procesorze
wymiana termopanów
100zł
Instalacja systemu
Formatowanie dysku
Instalacja systemu
Wgranie sterowników
150zł
System z kopią danych
Kopia danych
Formatowanie dysku
Instalacja systemu wraz ze sterownikami
Zgranie danych

Naprawa płyt głównych w laptopach.

Naprawa laptopów Poznań

Płyta główna to najdroższa część naszego laptopa. W większości serwisy oferują jedynie wymianę uszkodzonej płyty na nową taka wymiana koszt w wysokości od 500 do 2000 tyś zł netto.

Firma MJ Komputery – serwis laptopów Poznań oferuje naprawy płyt głównych w laptopach, dzięki czemu obniżymy koszt serwisowania sprzętu.

Naprawiamy płyty po zalaniu, po przepięciu, po upadku, a także wszystkie usterki związane z zużyciem się podzespołu komputera.

Naprawiamy płyty we wszystkich markach laptopów. Wykonujemy również drobne naprawy serwisowe takie jak wymiana portów usb, wymiana gniazd zasilania. 

Zaawansowane usługi serwisowe chociażby wymiana procesora czy grafiki nie są nam obce, a Nasi serwisanci z chęcią posłużą pomocną dłonią.

naprawiamy laptopy

Matryca do podstawowy element laptopa,  wyświetlany jest niej obraz. Kiedyś montowana matryce świetlówkowe, ale z czasem wyparte zostały przez matryce ledowe. Jest to bardzo delikatny element laptopa, który często ulega uszkodzeniu mechanicznemu.. Oferujemy naprawy w zakresie:

 • serwis wymiany świetlówek
 • naprawiamy elektronikę matryc laptopów.
 • przywrócenia połączenia pomiędzy matrycą a elektroniką ekranu laptopów.
 • serwis wymiany taśmy łączącej płytę z ekranem LCD laptopów.
 • oferujemy używane matryce laptopów w atrakcyjnych cenach.
 • bogaty wachlarz asortymentu matryc led HD, fhd oraz 4K do laptopów.
 • wymiana matryc do laptopa w Poznaniu

Na wszystkie montowane przez firmę MJ Komputery – serwis laptopów Poznań matryce otrzymają Państwo pisemna gwarancję. Montowane przez Nas matryce do laptopów są identyczne z pierwowzorem, posiadają ten sam kontrast, rozdzielczość i jakość. Usługa serwisowa wykonana jest ze wszystkimi standardami napraw ISO.

Wymiana twardych dysków - serwis laptopów.

Bardzo popularna usterka serwisowa w komputerach stacjonarnych jak i laptopach różnych marek jest uszkodzenie się dysku twardego.
Problemy z dyskiem mogą objawiać się w kilka sposobów:

 • wolna praca dysku / laptopa
 • błędy odczytu / brak dostępu do plików
 • problemy z uruchomieniem systemu / uszkodzone sektory rozruchowe
 • komputer nie widzi dysku.

Naszym zdaniem w firmie MJ Komputery – serwis laptopów Poznań jest wyłapanie konkretnej wady dysku, uratowanie danych oraz zaproponowanie rozwiązania czyli serwis wymiany dysku.

W dzisiejszych czasach najpopularniejsze są dyski ssd, które są wielokrotnie szybsze od swoich poprzedników.

Także po usłudze serwisowej wymianie zwykłego dysku talerzowego w twoim laptopie na sąd komputer otrzyma tzw. „drugie życie” a praca na nim stanie się dużo przyjemniejsza.

Nasz serwis laptopów zajmie się profesjonalnie Twoją modernizacją laptopa w Poznaniu.

wymieniamy dyski w laptopach

Naprawa płyt głównych laptopów w Poznaniu.

naprawa płyt głównych

W ofercie firmy MJ Komputery – serwis laptopów Poznań jest naprawa laptopów z zakresu płyt głównych do poziomu podzespołów.

 • wymieniamy układy scalone laptopów lub komputerów
 • usługa serwisowa wymiany gniazda płyty głównej laptopów lub komputerów
 • serwis innych elementów elektronicznych  laptopów lub komputerów
 • naprawiany porty USB laptopów lub komputerów
 • naprawiamy układy grafiki laptopów lub komputerów

Dodatkowo oferujemy dla laptopów:

 • matryce 12″, 12,1″ 13,3″, 14,1″, 15″, 15.4″, „17” do laptopów
 • kości pamięci ram DDR3, DDR4 o pojemnościach 4GB, 8GB i większych dla laptopów i komputerów
 • płyty główne laptopów i komputerów
 • serwis wymiana zawiasów oraz obudów laptopów
 • serwis wymiana klawiatur laptopów
 • dyski twarde HDD oraz SSD ( 2,5″ lub m.2 ) laptopów i komputerów
 • zasilacze sieciowe oryginalne i zamienniki laptopów
 • nowe baterie laptopów
 • naprawa laptopów po zalaniu

MJ-Komputery – serwis laptopów Poznań to po prostu kompleksowe  naprawy laptopów oraz serwis komputerów popularnych marek.

Podstawowe serwis laptopów Poznań

Często do uszkodzenia gniazda w laptopie dochodzi poprzez nieprawidłowe użytkowania laptopa i jego zasilacza. Wtedy potrzebny jest serwis laptopa.

Gniazdo jest bardzo delikatnym elementem laptopa i mimo, że często jest dobrze przytwierdzone do obudowy to łatwo uszkodzić plastikowe mocowanie lub dochodzi do uszkodzenia pinów samego gniazda.

Również gdy mamy uszkodzony kabel od ładowarki i często nam nie kontaktuje, próbujemy wcisnąć na siłę, albo dogiąć do odpowiedniego kąta. Niestety takie działanie również powoduje jego uszkodzenie i w rezultacie potrzebna jest naprawa gniazda i serwis zasilacza.

W przypadku uszkodzenia samego gniazda potrzebna jest jego wymiana. W firmie MJ Komputery – serwis laptopów w Poznaniu posiadamy większość popularnych gniazd na miejscu, więc na wymane nie czeka się długo. Więcej o wymianie gniazda w laptopie.

wymiana gniazda zasilania w laptopie
czyszczenie laptopa

PRZEGRZEWANIE SIĘ LAPTOPA

Standardowo w laptopie zaleca się wykonać serwis czyszczenia przynajmniej raz do roku. Niezależnie czy pracujemy na nim w domowym zaciszu, na biurko czy na łóżku nie ma znaczenia. Nasz serwis laptopów Poznań działa szybko i fachowo.

Kurz jest wszędzie i w bardzo prosty sposob dostaję się do wnetrzna laptopa i osiada na radiatorze powodując coraz gorszą jego pracę. Wraz z zwiększaniem się temperatury może dojść do przegrzania laptopa i może zacząć się wyłączać, a to może skończyć się drogim serwisem.

Zbity kurz może rownież doprowadzić do zatarcia się wentylatora, i będzie potrzebna jego wymiana w serwisie. Dlatego warto dbać o swojego laptopa zanim ulegnie większym uszkodzeniom. Więcej o usłudze serwisowej czyszczeniu laptopa w poznaniu.

Bardzo popularną usterką laptopów jest mechaniczne uszkodzenie zawiasów lub elementów obudowy laptopa.

Pierwszymi objawami uszkodzenia jest rozchodzenie się obudowy komputera w miejscu zawiasów. Gorsza praca zawiasów ( podczas otwierania laptopa ) często wiążę się wyrwanymi gwintami z obudowy dolnej lub górnej.

Usługa serwisowa wymiany zawiasów czy całych elementów odbudowy to u Nas w MJ Komputery codzienność.

U nas w  serwisie laptopów Poznań oferuje również klejenie obudów laptopa, ale wszystko zależy od stanu uszkodzenia. Usługa ta ma na celu obniżyć koszty naprawy komputera.

Uszkodziłeś laptopa mechanicznie ? zapraszamy na serwis wymianę zawiasów laptopa w Poznaniu.

wymiana zawiasów w laptopie
klawiatury do laptopów Poznań

Rzadko kiedy klawiatura ulega zmęczeniu materiału i przestaje działać sama z siebie.

Częstsze problemy z klawiaturami to wypadające przyciski, uszkodzone sanki mocowania albo inne czynniki zewnętrzne.

Również w przypadku zalania laptopa osuszanie klawiatury jest mało pomocne i należy ją wymienić.

MJ Komputery montuje klawiatury oryginalne i zamienniki, montowane od zewnątrz lub wyspowe, nitowane.

Nasz serwis komputerów Poznań posiada bogatą ofertę klawiatur do laptopa oraz pomoże z montażem. Czytaj więcej o klawiaturach do laptopów Poznań.

 

Wymiana matryc w laptopie

W chwili obecnej na światowe rynki wystepują dwa typy matryc CCFL ( świetłowkowe ) oraz LED. MJ Serwis laptopów Poznań  i konsol importuje matryce z całej Europy, by móc zaoferować matrycę każdego rozmiaru, każdego rodzaju, do każdego laptopa czy netbooka. W razie problemów skontaktuje się z nami, pomożemy Ci znaleźć matryce do Twojego laptopa. Jeśli się nie uda napewno dopasujemy inny nowy zamiennik byś nie musiał wyrzucać swojego laptopa. Więcej o nowych matrycach do laptopa

Modernizacja laptopa – szybki serwis

Jeśli Twój laptop jest już kilkuletni, a nowe aplikacje czy też strony internetowe ładują się długo to czas pomyśleć o jego serwisie -modernizacji. Mimo mitów, że laptopa się nie da przyspieszyć, nasz serwis komputerów Poznań  oferuje rozbudowę pamięci ram, wymiane dysków na większe i szybsze SSD, wymianę procesorów na bardziej wydajne.

Także modernizacją może być wymiana klawiatury na podświetlaną, matrycy o gęstszej rozdzielczości czy też dołożenie modulu WWAN, karty sieciowej ze szybszym standardem WIFI. Postaramy się odświeżyć Twój komputer tak, by znowu się na nim szybko i przyjemnie pracowało. Zapraszamy do MJ serwis laptopów Poznań.

Zaawansowane naprawy laptopów Poznań

Zalany laptop – serwis poznań

Po zalaniu laptopa nie powinno się go uruchamiać, koniecznie trzeba odłaczyć od zasilania i wyjąć baterię. Laptop należy ustawić klawiaturą do dołu aby wypłynęła z niego cała ciecz. Nie należy laptopa suszyć szuszarką, gdyż plastikowe elementy obudowy czy klawiatury są bardzo wrażliwe na ciepło. Po osuszeniu laptopa należy go w jak najszybszym czasie dostarczyć do serwisu. Na pewno pozostałości zalania nadal znajdują się na płycie i mogą korodować w głąb płyty uszkadzając ją nieodwracalnie. Nasz serwis laptopów Poznań posiada profesjonalny sprzęt do czyszczenia elektroniki płyty głównej. Po dokładnym umyciu płyty należy również sprawdzić wszystkie układy scalone czy nic nie uległo zniszczeniu, a w razie czego wymienić. Naprawa laptopa po zalaniu czasami jest bardzo żmudna i czasochłonna, ale dzięki profesojalnemu podejściu udaje się uratować bardzo wiele komputerów, bez wymieniania płyt głównych, które nie należą do tanich. Więcej o zalanych laptopach

Reballing bga w Poznaniu

Profesjonalne naprawy układów BGA na płycie głównej takich jak układy graficzne i mostki południowe/północne a w netbookach także procesory są naszą specjalnością. Posiadamy renomowany sprzęt serwisowy oraz doświadczoną kadrę, która potrafi naprawde wiele. Przychodzą do nas laptopy naprawiane w innych serwisach, gdzie nie udało się przywrócić ich sprawności. Często w takich przypadkach nie wystarczy sam reballing, a już wymiana go na nowy. Zajmujemy się również regeneracją padów na płycie, również powstałych podczas nieumiejętnego demontażu układu. Jeśli Twój laptop się uruchamia, ale nie pokazuje nic na ekranie zapraszamy do MJ-Komputery Poznań serwis komputerowy, gdzie bedziemy wstanie Ci pomóc. Więcej o naprawach BGA

 

NAPRAWA PŁYT GŁÓWNYCH

Jako doświadczony serwis naszym klientom proponujemy naprawy płyt głównych. Reballing BGA, ale także precyzyjne lutowanie układów scalonych na płycie. Dzięki takiemu podejściu do tematu możemy zaoferować naszym klientom naprawy płyt głównych w atrakcyjnych cenach. Nie jesteśmy serwisem, który tylko wymienia płyty w bardzo wysokich cenach, tylko je naprawia na poziomie drobnych układów.

ŁADOWANIE BATERII

Bardzo często można się spotkać z problemem nieładowania baterii lub wskaźnikiem systemowym o braku baterii. Wymiana baterii na nową nie zawsze rozwiązuje ten problem, wtedy trzeba zgłosić się do serwisu. Problem leży w płycie głównej i uszkodzeniu sekcji zasilania. Wymiana elementów sclanych odpowiedzialnych za ładowanie pomaga rozwiązać problem i cieszyć się znów swoim laptopem w podróży pracujacym na baterii.

naprawa laptopów acer poznań
naprawa laptopów acer poznań
naprawa laptopów asus poznań
naprawa laptopów asus poznań
naprawa laptopów apple poznań
naprawa laptopów apple poznań
naprawa laptopów dell poznań
naprawa laptopów dell poznań
naprawa laptopów samsung poznań
naprawa laptopów samsung poznań
naprawa laptopów huawei poznań
naprawa laptopów huawei poznań
naprawa laptopów sony poznań
naprawa laptopów sony poznań
naprawa laptopów lenovo poznań
naprawa laptopów lenovo poznań
naprawa laptopów toshiba poznań
naprawa laptopów toshiba poznań
naprawa laptopów ibm poznań
naprawa laptopów ibm poznań
naprawa laptopów msi poznań
naprawa laptopów msi poznań
wymiana baterii w laptopie w poznaniu

Wszystkie laptopy w swojej konstrukcji i zamyśle posiadają baterie, zewnętrzna lub wbudowaną. To właśnie one rozróżniają komputer od laptopa – urządzenia mobilnego, którego możemy zabrać w teren np. po Poznaniu. Wszystko dzięki baterii.

Baterie w laptopie zużywają się szybciej lub wolniej w zależności od użytkowania i jakości samej części.

Nasz Serwis komputerowy w Poznaniu oferuję sprzedaż oraz wymianę baterii w Twoim laptopie.

Posiadamy baterię oryginalne i zamiennik wysokiej jakości, które zamontujemy w twoim laptopie w Poznaniu.

Bogata oferta zasilaczy do laptopów w Firmie MJ Komputery – serwis laptopów Poznań.

Posiadamy zasilacze do laptopów Poznań wszystkich marek, m.in.: dell, hp, acer, asus, Lenovo, musi, toshiba, MacBook oraz ładowarki z USB-C.

Na miejscu posiadamy zasilacze zamienne wysokiej jakości z dwuletnia gwarancją oraz zasilacze oryginalne do popularnych modeli laptopów.

Jeśli masz problem ze swoim zasilaczem, czasem nie ładuje, przerywa kabel lub po prostu nie jesteś pewien czy to jego wina skorzystaj najpierw z naszej darmowej diagnozy laptopa czy zasilacza w Poznaniu.

 

zasilacze do laptopów poznań
Call Now Button