Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Czyszczenie laptopa Poznań

Profesjonalne czyszczenie laptopa Poznań. Serwis wraz z wymianą past.

Wydaje się, że Twój laptop się przegrzewa ? Bez wątpienia skorzystaj z usług MJ Komputery – serwis laptopów poznań.

Świadczymy usługi serwisowe naprawy laptopów oraz ich konserwacji. Chociaż lepiej zapobiegać niż naprawiać.

Serwisujemy laptopy wszystkich marek m.in. asus, hp, dell, Lenovo, huawei, samsung, acer, msi oraz apple.

Godnym uwagi jest fakt, iż czyszczenie chłodzenia w laptopie powinno się wykonywać nawet co roku.

Z pewnością jeśli wyczuwasz ciepło od laptopa skorzystaj z usługi serwisowej.

W tym celu skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług MJ Komputery.pl

 

czyszczenie laptopa poznań

MJ Komputery - czyszczenie wraz z wymianą past.

Większość z nas pracuje przy komputerach w domu oraz pracy. Czy zastanawiacie się nad odpowiednią konserwacją czyli czyszczeniem laptopa. Nie odpowiednia eksploatacja, oraz zakurzenie elementów układu chłodzenia komputera, może spowodować jego zniszczenie.

Istotnie wiąże się to z różnego rodzaju uszkodzeniami układów elektroniki, a przegrzanie laptopa do awarii. Dlatego większość z nas nie zdanie sobie spawy, że kurz jest czynnikiem skutkujących w wielu mikro pożarach, oraz przepięciach w laptopach.

Nasz serwis oferuję w swoim cenniku opcję czyszczenie laptopa Poznań. Aby można było dobrze i dokładnie oczyścić wszystkie elementy, należy komputer rozłożyć na części pierwsze. Podczas tej usługi nasz wykwalifikowany pracownik serwisu dodatkowo na procesor i kartę graficzną nakłada nowe pasty i termopady przewodzące ciepło.

 

Do usługi czyszczenie chłodzenia w laptopie zawsze używamy past o wysokim współczynniku odprowadzania ciepła. Dlatego warto zaufać dużemu doświadczenie w Naszym serwie laptopów – MJ Komputery.

serwis laptopa, czyszczenie chłodzenia Poznań

Konserwacja z wymianą past.

Bez wątpienia w Naszym serwisie laptopów w Poznaniu otrzymujesz w pełni profesjonalną usługę wykonywaną przez doświadczony zespół. Do usługi wymiany pasty używamy tylko srebnych past o wysokich parametrach przewodzenia ciepła. Są one lepsze od oryginalnych i zapewniają lepsze przekazywanie ciepła na układ chłodzący, dzięki czemu Twój laptop będzie pracował w niższych temperaturach przez dłuższy czas.

czyszczenie laptopa Poznań

Uchroni cię to przed ewentualnymi przegrzaniami i awariami związanymi z układem chłodzenia. Powyższa usługa jest wykonywana w ciągu 24 godzin, by ograniczyć klientowi straty związane z brakiem użytkowania komputera, ponieważ liczy się dla nas pełne zadowolenia naszych klientów.

Omawiana usługa czyszczenia laptopa Poznań, którą oferuje Nasz serwis laptopów MJ Komputery  jest najtańsza w Poznaniu. W rezultacie potwierdzają to opinię zadowolonych klientów.

Choć warto podkreślić, że pierwsze oznaki związane z uszkodzeniem układu chłodzenia w komputerze mogą być bardzo niewinne. Laptopa po prostu może się wyłączać po czym znowu włączać automatycznie. Jest to pierwszy podstawowy sygnał do przemyślenia i oddania komputera do serwisu, aby szybko i sprawie oczyścić układ chłodzenia.

Tego typu konserwacja zalecana jest co najmniej raz w roku. Aby zapewnić profesjonalne i pewne użytkowanie swojego komputera, pamiętaj o jego konserwacji.

    Co otrzymujesz czyszcząc chłodzenie w firmie MJ Komputery ?
  • profesjonalną obsługę klienta
  • paste termoprzwodzącą wysokiej jakości
  • krótki czas usługi
  • test temperatur przed i po wykonaniu usługi
  • gwarancję na usługę
  • konkurencyjne ceny usług serwisowych w laptopie
Serwis laptopów – przykładowy cennik
Czyszczenie chłodzenia z wymianą past termoprzewodzących na procesorze100zł
czyszczenie laptopa poznań

Chłodzenie laptopa

Większość ludzi, naszych klientów zastanawia się dlaczego ich laptop sie przegrzewa. Mówią, że pracują tylko w domu, dbają o niego i nic nie powinno się mu dziać.

Niesty kurz ma to do siebie, że lgnie do wszelkiego rodzaju elektroniki, a czym cieplejsza tym gorzej.

Układ chłodzenia w laptopie skład sie z radiatora i wentylatora. Najczęstrzym problemem przegrzewania się laptopa jest osadzający się kurz na radiatorze, przez co wentylator nie może wydmuchiwać nadmiarów ciepła z laptopa.

Usługę wymiany past wraz z czyszczeniem układów chłodzenia oferujemy w laptopach takich marek jak: Acer, Asus, HP, Lenovo, Apple, Sony, Toshiba, Dell czy MSI.

czyszczenie chłodzenia w laptopie
Poniżej przedstawiamy pare przykładów jak może wygladac nasz komputer nawet po okresie 6 miesiecy.
czyszczenie wentylatora w laptopie

Pamiętaj, że przegrzewanie się laptopa może doprowadzić do uszkodznie twojego komputera. Jeśli masz problem ze swoim sprzętem lub niepokoi Cię głośna praca wentylatora zapraszam do naszego serwisu w Poznaniu, na darmowa diagnozę i pomoc.

Zapraszamy do kontaktu. Szamarzewskiego 56, w godzinach 10:00-18:00 oraz pod nr telefonu 794-24-62-62.

Call Now Button