Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Wgrywanie systemu do laptopa Poznań

Instalacja systemu na nowym laptopie

instalacja systemu windows w laptopie

Dzięki uniwersalnemu i funkcjonalnemu cennikowi dopasowanemu do indywidualnych potrzeb klienta, oferujemy w naszym serwisie profesjonalną oraz szybką instalację systemów z środowiska Windows. Oczywiście można taką usługę wykonać samodzielnie, ale nie będziecie mieli gwarancji, że instalacja została wykonana prawidłowo zgodnie z wytycznymi producenta.

Podczas instalacji systemu operacyjnego, należy pamiętać również o kopii zapasowej, którą trzeba wykonać przy instalacji, gwarantuje to późniejszą poprawną eksploatację. Nasz wykwalifikowany serwisant dokładnie wytłumaczy ci wszystkie elementy instalacyjne oraz późniejszą eksploatację poszczególnych programów systemu.

Jeżeli posiadasz starszy sprzęt komputerowy nasz serwis obejmuje instalację systemu począwszy od Windows XP, natomiast dla nowszych modeli dedykowanym systemem operacyjnym instalowanym przez nas jest Windows 7, 8 lub 10.

 

Serwis laptopów – przykładowy cennik
Instalacja systemu z formatowaniem dysku100zł
Instalacja systemu z zachowaniem plików ( danych )150zł

 

Jeżeli twój komputer znacznie spowolnił swoją pracę, nie jesteś zadowolony z jego pracy. Pierwszą podstawową i najczęstszą przyczyną jest zbyt duże zużycie dysku twardego co spowalnia działanie komputera oraz systemu. Oferujemy formatowanie dysku wraz z ponową instalacją systemu. Nie musisz się obawiać o swoje dane zapisane na dysku komputera, ponieważ wszystkie wskazane przez ciebie ważne dane umieszczone w plikach zostaną przechowane i przywrócone na nowo sformatowany dysk.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów powiększyliśmy naszą usługę systemową o zakres systemu OSX związanego z komputerami Apple Mac. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane wykonaniem wyżej wymienionej usługi. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie w przyszłym użytkowaniu sprzętu komputerowego.

Call Now Button