Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Naprawa wiatraków w laptopie

Naprawa wiatraków w laptopie

Serwis laptopów, naprawa układu chłodzenia

Jedną z usług, które oferujemy w naszym serwisie MJ jest wymiana wiatraków w twoim komputerze. Odpowiednia konserwacja oraz czyszczenie układów chłodzących uchronią cię przed tego typu uszkodzeniami.

Jeżeli jednak dojdzie już do uszkodzenia lub gdy praca wiatraków nie jest zadowalająca nasz pracownik serwisu wykona tą usługę za ciebie w sprawny i profesjonalny sposób. W obecnych czasach czas to pieniądz, dlatego gwarantujemy naszym klientom szybką i dokładną usługę.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas podstawą funkcjonowania, dlatego staramy się doradzać oraz naprawiać w taki sposób aby nie narazić klienta na zbyt duże koszt.

Każde nasze działanie jest konsultowane z klientem, zostaniesz poinformowany dokładnie o kosztach oraz wymienionych podzespołach twojego komputera. W naszym serwisie oferujemy również naprawę matryc oraz płyt głównych. Nie polecamy wymiany podzespołów na własną rękę, ponieważ może to skutkować w zniszczenie lub błędy związane z dalszą eksploatacją twojego sprzętu.

Tylko dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy wstanie tą usługę wykonać w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

Call Now Button