Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Modernizacja laptopów Poznań

Rozbudowa i modernizacja laptopów

serwis laptopów, rozbudowa komputera
Rozbudowa laptopa Poznań

Nasz serwis komputerowy – MJ Serwis oferuję dla swoich klientów rozbudowę wszystkich marek laptopów. Nie stanowi dla nas żadnego problemu, komputer mało znanej marki, posiadamy podzespoły każdego typu.
Wymiana sprzętu wydaje się pozornie łatwa.
A co wtedy, gdy pójdzie coś nie tak podczas podłączania delikatnych podzespołów ? Jeżeli chcesz mieć pewność i gwarancję doskonałej jakości i profesjonalizmu skontaktuj się z nami.
Po za oczywistą usługą podnoszenia parametrów twojego komputera, doradzimy ci w każdej kwestii związanej z zakupem dodatkowego sprzętu podnoszącego parametry twojego komputera.
Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi jesteśmy liderem w branży rozbudowy laptopów na terenie Poznania.

Nasza usługa rozbudowy obejmuje między innymi wymianę matryc LCD, płyt głównych, wymiany dysków – napędów, rozszerzanie pamięci, oraz wiele innych indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Wspomniana wyżej wymiana matryc LCD to nasza specjalność. Pamiętaj matryca to bardzo czułe i delikatne akcesorium twojego komputera, wiąże się to z tym że jest ono bardzo podatne na uszkodzenia. Nie zawsze jesteś wstanie przewidzieć każde niezaplanowanie działanie.
W takiej sytuacji rozpoczyna się nasza rola, to dla nas przyjemność jeżeli zechcecie zlecić nam naprawę swoim matryc. Jeżeli naprawa stanie się nie możliwa, oferujemy również matryce używane, które są indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta, ceny ich są niezwykle atrakcyjne.

Wymiana matryc Poznan
Klawiatura do laptopa

Dodatkowo oferujemy sprzedaż podzespołów takich jak RAM, napędy, zasilacze sieciowe. Jeżeli uznasz że naprawa przerosła twoje oczekiwania i koszty (oczywiście klient jest informowany o kosztach przed podjęciem napraw, jednakże życie plata różne sytuacje) możesz pozostawić swój sprzęt jako rozliczenie zaległego rachunku.
Chciałbym podkreślić, że obecne programy i gry wymagają ciągłego podnoszenia jakości naszych komputerów. Dlatego bieżąca instalacją pamięci RAM znacznie przyspiesza pracę laptopa. Koszt pamięci jest uzależniony od jej rodzaju, ale nie są to kwoty wygórowane, w porównaniu z jakością jakie oferują.
W przypadku zakupu kilku modułów, możliwa jest instalacja akcesoriów u klienta – na terenie miasta Poznania lub z opcją wysyłki kurierem wraz z instrukcją instalacji. To samo tyczy się instalacji dysków twardych, w większości laptopów można to wykonać w bardzo prosty sposób. W większości przypadków może to być dysk większy od dysku obecnie posiadanego. Wtedy wymagana jest jednak ponowna instalacja sterowników oraz systemu, którą z przyjemnością dla was wykonamy.

Oferujemy również instalację kart PCMCIA i mini PCI dla laptopów, by móc uzyskać pełną komunikację z internetem. Słyszymy od wielu naszych klientów, że instalacja dysków wirtualnych sprawia wam duże problemy, ponieważ duża ilość nowych laptopów nie posiada dysków optycznych.
Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, również wykonujemy tą usługę w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy was do naszego serwisu komputerowego.

Rozbudowa laptopów wszystkich marek. W ofercie jest również wymiana podzespołów w laptopie. Posiadany sprzęt i doświadczenie gwarantuje ,że rozbudowa laptopów zostanie przeprowadzona profesjonalnie!

wymiana dysków i ramów

Rozbudowa laptopów:

Acer, Actina, Asus, APPLE, California Access, Compaq, Clevo, Compal, Dell, Fujitsu Siemens, IBM, IPC, HP, Msi, Toshiba, Optimus, Digital, NEC, Gericom, Gateway, Sony, Samsung, Lenovo, Maxdata. Dzięki jakości i efektywnoci jestśemy liderem w branży serwisu i rozbudowy laptopów w Poznaniu.  

Rozbudowa laptopów obejmuje:

 • wymiana matryc LCD
 • wymiana płyt głównych
 • wymiana dysków, napdów, klawiatur, baterii
 • rozszerzenie pamięci
 • i wiele innych

Wymiana matryc LCD

Matryca jest najdelikatniejszą a tym samym najbardziej podatnym na uszkodzenia elementem laptopa. Czasami wystarczy zbyt mocny wstrząs lub upadek aby matryca ulega uszkodzeniu. Oferujemy naprawy w zakresie:

 • wymiany świetlówek
 • naprawiamy elektronikę matryc
 • przywrcenia połączenia pomiędzy matrycą a elektroniką ekranu
 • wymiany taśmy łączcej płytę z ekranem LCD
 • oferujemy używane matryce w atrakcyjnych cenach.

Dodatkowo oferujemy:

 • matryce 12″, 12,1″ 13,3″, 14,1″, 15″, 15.4″, „17”
 • RAM 64MB,128MB, 256MB, 512MB,1024MB,2048,
 • płyty główne
 • napędy FDD, CD, DVD, COMBO, DVD R/RW
 • wymiana klawiatur
 • dyski twarde 20 – 1000 GB
 • zasilacze sieciowe i samochodowe
 • nowe baterie
 • istnieje moliwość pozostawienia w rozliczeniu starych cześci jak również całych laptopów

Instalacja pamięci RAM przyspiesza znacznie pracę laptopa a często jest konieczna do instalacji nowego oprogramowania.Koszt pamięci jest uzależniony od typu pamięci akceptowanej przez komputer. Generalnie im starszy laptop tym droższe do niego rozszerzenie. W przypadku zakupu kilku modłuw jest możliwa instalacja u klienta – na terenie miasta Poznania lub wysyłką pocztową wraz z instrukcją.

Instalacja dysków twardych. W większoci laptopów można zainstalowa większy dysk twardy niż jest zainstalowany przez producenta. Czasami instalacja wymaga upgradu BIOSu notebooka lub programowego rekordu BOOT, koniecznego dla kontrolera do zauwaenia dysku o większej pojemnoci ni oryginalny. Wymagana jest take ponowna instalacja sterowników do obłsugi karty graficznej, karty muzycznej, obsugi napdu CD-ROM, złącz PCMCIA oraz kart PCMCIA, a tke wskanika – pointing device. Konieczna jest także znajomość wydajnoci prdowej magistrali zasilajcej twardy dysk – chodzi o to, aby dysk o większej pojemnoci, a więc pobierajcy przy starcie większy prąd,nie obciążał za mocno zasilania laptopa.

Wyposażamy laptopyw karty PCMCIA i mini PCI. Wikszość laptopów posiada wejcia na karty PCMCIA. Można tam zainstalowa MODEMY do komunikacji z internetem, karty sieciowe do komunikacji między komputerami a także inne karty – np. ISDN,SDI, czytnika kart pamięci, dyski flash, karty WiFi, karty bluetooth, sterowniki przemysowe i inne.

Wyposażamy laptopy w napdy optyczne. Starsze laptopy nie posiadają napędów CD-ROM. Można je zainstalowa w laptopie na dwa sposoby – przez port LPT(port drukarki) lub przez slot PCMCIA.

Call Now Button