Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Wymiana gniazda zasilania w laptopie Poznań

wymiana gniazda w laptopie

Dzięki dużej palecie usług w naszym serwisie MJ oferujemy naszym klientom również wymianę gniazd USB, zasilania oraz mini jacków. Każde użytkowanie laptopa wiąże się z jego znaczną eksploatacją, jeżeli posiadasz różnego rodzaju dodatkowe sprzęty kompatybilne z twoim laptopem, korzystasz z dedykowanych gniazd umieszczony w twoim laptopie.

Uszkodzenia te nie zawsze wynikają z twoich błędów , wynika to również z znacznego użytkowania, które prowadzi do osłabienia różnych elementów wykonanych z aluminium lub plastiku. Aby można było wymienić powyżej wskazane gniazda wejściowa w twoim laptopie, pracownik naszego serwisu, musi przeanalizować w sposób dokładny każdą ewentualność uszkodzeń.

Wiąże się to oczywiście z rozłożeniem komputera na części mniejsze, w taki sposób aby dokładnie móc stwierdzić miejsce oraz przyczynę uszkodzenia. Po zlokalizowaniu miejsca awarii i wstępnej darmowej wycenie usługi, nasz wykwalifikowany pracownik wykona przylutowanie gniazda. Bardzo często spotykamy się z uszkodzeniami gniazd zasilających.

Jest to bardzo częsta awaria spotykana wśród użytkowników laptopów. Jeżeli twój laptop nie widzi ładowarki, przerywa ładowanie jest to związane z uszkodzeniem gniazda ładowania w twoim laptopie. Jednakże może to wiązać się również z uszkodzeniem lub spięciem które miało miejsce w twoim zasilaczu.

gniazdo w laptopie
Serwis laptopów – przykładowy cennik
Wymiana gniazda zasilania w 99% laptopach 120zł

O spięcie w gnieździe zasilającym nie trudno, wystarczy włożyć wtyczkę do gniazda, a spięcie może spowodować się samoistnie. Gniazda dźwięku ulega uszkodzeniom w związku z częstym wpinaniem i odpinaniem wtyczki od słuchawek muzycznych. Często jest to spowodowanie uszkodzeniami mechanicznymi i nie właściwym użytkowaniem gniazd.

Nasze usługi serwisowe są szybkie i profesjonalne. Jeżeli posiada, któreś z w/w uszkodzeń, zgłoś się do naszego serwisu po pomoc i poradę dotyczącą jego naprawienia.

Call Now Button