Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Zasilacze do laptopów Poznań

zasilacze do laptopów poznań
wymiana zasilacza do laptopa
Zasilacze do Laptopów
Oferujamy nowe zasilacze do laptopów. W naszej stałej ofercie proponujemy zasilacze uniwersalne z wymiennymi końcówkami, dzieki czemu pasują do 99% laptopów. Zasilacze można pochwalic dużą żywotnością – pracują w naszym serwisie prawie 24h, często wymieniamy końcówki do laptopów i mimo wszysto nigdy nas nie zawiodły.

Zasilacze są nowe i posiadą 24 miesięczną gwarancję. Ich charakterystyczną cechą jest to iż pracują z laptopami marki dell i hp, gdzie często laptopoy wymagają oryginalnych zasilaczy. Nasze produkty są z nimi w pełni kompatybilne.

Jeśli jesteś zainteresowany zasilaczem uniwersalnym, a nie jesteś pewien kompatybilności ze swoim laptopem zapraszamy do naszego serwisu. U nas możesz przed zakupem przetestować sprzęt i zakupić go tylko wtedy jeśli wszystko bedzie działać. Sprawdzenie i diagnoza jest zawsze darmowa, więc nawet gdy masz problem z ładowaniem, z przerwanym kablem w zasilaczu zawsze można podjechać do naszego serwisu w Poznaniu i na miejscu sprawdzimy Twój sprzęt.

Zasilacz oryginalne do laptopów

W naszej ofercie również znajdują sie zasilacze oryginalne. Na stanie zawse posiadamy najpopularniejsze zasilacze do laptopów takich marek jak: dell, hp, fujitsu, asus. Zasilacze żadziej spotykane i trudniej dostępne firm lenovo, sony czy apple równiez posiadamy w swojej ofercie, ale często sprowadzamy je pod klienta w ciągu jednego dnia.

Wszystkie orygianlne sprzedawana przez nas zasilacze są nowe i posiadają 24 miesięczna gwarancje producenta.

Naprawa zasilaczy do laptopów

Nasz serwis laptopów w swoim zakresie usług posiada również naprawę zasilaczy.

Często przyczyną problemów z ładowaniem, migającym podświetlaniem, a nawet z problem z uruchamianiem się komputera jest wina przerwanego kabla w zasilaczu.

Oferujemy wymianę kabli łączących zasilacz z laptopem każdej marki. Uszkodzonenie kabla nie zawsze widoczne jest z zewnątrz, dlatego jeśli masz wymienione wyżej problemy lub problem z krótko działającą baterią to zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu na diagnozę i wymianę baterii.

Nasi serwisanci sprawdzą Twój zasilacz na miejscu i jesli będzie to możlwie naprawią go.

wymiana kabla zasilacza do laptopa
Call Now Button