Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Serwis komputerów PC Poznań

serwis komputerów PC poznań

W kilku słowach chciałbym przedstawić Państwu misję oraz zasady działania serwisu komputerowego MJ-komputery. Nasza firma jest wiodącym partnerem na poznańskim rynku serwisów komputerowych.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży potwierdzone ogromnym zadowoleniem naszych klientów. Nasz serwis posiada bardzo bogatą paletę usług, jedną z nich jest usługa naprawy komputerów. Każde zlecenie jest wykonywane szybko i dokładnie, aby w pełni zadowolić klienta.
Nasz serwis laptopów w Poznaniu jest bardzo rozpoznawalny na tle konkurencji, sprawia to że dbamy o wizerunek oraz ogólne ich zadowolenie. W naszej palecie usług możemy wyróżnić między innymi instalację i serwisowanie oprogramowania komputerowego, reinstalację i optymalizowanie systemów z rodziny Windows.

serwis sieci komputerowej poznań

Każdy z nas korzysta z sieci, nie da się uniknąć stron, które posiadają zakażone treści. Bezpieczne użytkowanie komputera wiąże się z posiadaniem odpowiedniego sprzętu antywirusowego, nasz serwis oferuje również błyskawiczne i bezpieczne dla twoich danych usuwanie wrogiego oprogramowania (wirusy, trojany itp.).
Jeżeli posiadasz problemy z odpowiednim konfigurowaniem poczty w firmie, czy też w domowym zaciszu – my wykonamy to za ciebie, szybko i sprawnie. Trudno jest samemu wykonać pełną i dokładną instalację urządzeń oraz oprogramowania sieci internetowej.
Pełna konfiguracja urządzeń sieciowych i routerów to dla nas błahostka. Zajmujemy się również archiwizowaniem danych, aby w pełni zapewnić ci bezpieczne przeglądanie ważnych plików, które zabezpieczamy przez uszkodzeniem. 

Nas serwis komputerowy specjalizuje się w naprawie matryc LCD, oraz laptopów. Nasze działania obejmują nie tylko rejon naszej dzielnicy czy też Poznania, ale działamy również w okolicznych miejscowościach.
Jeżeli twój komputer odmówi ci posłuszeństwa, wykonamy dla ciebie pełne odzyskiwanie systemu, aby odzyskać wszystkie dane. Wykonujemy pełną instalację wraz z oprogramowaniem systemu Windows wraz z sterownikami użytkowanego sprzętu.
Jeżeli Twój komputer doznał uszkodzeń w systemie BIOS nie obawiaj się skonfigurujemy go za ciebie wraz z pełną aktualizacją oraz logowaniem do systemu Windows. Jeżeli twoje uszkodzenia nie są na tyle poważne, aby wzywać pomoc i samodzielnie wiesz w jaki sposób to naprawić.

instalacja systemu windows na pc
instalacja sterowników na komputerze

Udostępniliśmy specjalnie dla naszych klientów stronę z najpopularniejszymi sterownikami do każdego typu sprzętu użytkowanego w środowisku laptopów oraz komputerów stacjonarnych PC. Aby uzyskać dostęp do powyższego serwisu należy się skontaktować się z nami za pomocą zakładki kontakt. Na pewno znajdziesz sterowniki do najbardziej wyszukanego i poszukiwanego sprzętu.
Mam nadzieję że w tych kilku zdaniach zachęciłem was do współpracy z naszą firmą. Zadowolenie klienta to podstawa naszej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną i kontaktu w razie uwag. Zapraszamy !

Serwis komputerow MJ-Komputery posiada bogate doświadczenie w branży komputerowej. W związku z zapotrzebowaniem rynku na usługi komputerowe świadczone bezpośrednio u klienta firma działa także jako pogotowie komputerowe. MJ-Komputery wykonuje pełen zakres usług komputerowych, naprawy, instalacje, konfiguracje komputerów.

serwis komputerowy poznań
Oferujemy m.in.:

Naprawy systemowe

Pomoc komputerowa przy Szamarzewskiego 56 w Poznaniu.

Poznań i okolice

 • Naprawa uszkodzonego systemu operacyjnego ( Windows xp, vista, seven, inne ) oraz wszelkich zaintalowanych programów, które nie działaja właściwie.
 • Odzyskanie utraconych danych z dysku twardego ( w wyniku awarii systemu, po przypadkowym skasowaniu, po formacie dysku) np. zdjeć, dokumentów, muzyki, filmów itd.
 • Formatowanie dysku twardego (NTFS, FAT)
 • podział dysku na partycje, zmiana rozmiaru partycji ( bez utraty danych )
 • instalacja systemu operacyjnego ( Windows XP, Vista, Seven, inne ),
 • instalacja uaktualnień, programów, przeinstalowywanie z jednego systemu na inny ( np. z vista na XP, z Vista na Seven ).
 • Instalacje właściwych sterowników komputera stacjonarnego, noteebooka ( karty dźwiekowej, karty grafiki, karty sieciowej itd.)
 • oraz sterowników sprzętu podłączonego do komputera, np. drukarek, skanerów, ( nawet gdy nie posiadasz płyty ze sterownikami )
 • Konserwacja zanieczyszczonego komputera, oczyszczanie systemu z błędów, ze śmieci i z wirusów, optymalizacja ustawień
 • ochrona przed złośliwym oprogramowaniem (antywirusowa, antyspaware, firewall)
 • Właściwa konfiguracja BIOS, aktualizacja BIOS
 • Usuwanie haseł BIOS, logowania Windows

Wsparcie i sterowniki

Specjalinie dla Naszych klientów udostepniamy stronę ze wszystkimi sterownikami do każdego typu sprzetu Waszych laptopów czy komputerów. Aby skorzystać z wyszukiwarki sterowników należy przekopiować identyfikator wystapienia urządzenia.

Pamiętaj, że może to być dowolne „nieznane urządzenie” i też odnajdziesz tu swój sterownik.

Jeżeli jednak będziesz miał problem zachecamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy!

Call Now Button