Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Serwis, naprawa laptopów Hp w mieście Poznań

serwis marki HP poznań

Jeśli posiadasz laptopa marki Hp to dobrze trafiłeś!
W związku z tym wykonujemy naprawy wszelkiego typu w Twoim laptopie firmy Hp.

Podsumowując specjalnie dla naszych klientów specjalizujemy się w naprawach laptopów HP, a w szczególności w serwisie płyt głównych oraz naprawie i wymianie części HP. Dzięki profesjonalnej kadrze serwisowej jesteśmy w stanie zdiagnozować Twojego laptopa HP w momencie przyjmowania.

Firma MJ Komputery – serwis laptopów HP Poznań oferuje darmową diagnozę serwisową i wycenę naprawy. Wszystkie usterki serwisowe rozwiązuje u Nas w siedzibie w Poznaniu.

Oferujemy naprawę laptopów HP wszystkich serii:

-HP ProBook

-seria HP Envy

-HP Pavilion

-laptopy HP Omen

-HP ZBook

-EliteBook HP

-HP Spectre

Godnym uwagi jest fakt, iż specjalizujemy się w serwisowaniu laptopów marki HP, a nasze kontakty z producentami zapewniają nam dostęp do części w najniższych cenach, dlatego można również liczyć na oryginalne części do  laptopa marki HP.

Na koniec Zapoznaj się z naszą ofertą oraz skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Usługi serwisowe laptopów HP

Naprawa laptopa HP w Poznaniu

Bezsprzecznie nasza firma MJ Komputery – serwis laptopów HP w Poznaniu działa od kilkunastu lat napoznańskij rynku. Swoje doświadczenie w serwisowaniu laptopów HP zdobywaliśmy podczas gdy pojawiały się pierwsze modela tej marki. 

W związku z tym posiadamy przeszkoloną kadrę serwisową, wykonaliśmy już wiele napraw laptopów HP w MJ Komputery. Dlatego możemy również szczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu HP-ka. 

Zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę naprawy laptopa HP w naszym punkcie w Poznaniu. Mieścimy się przy ulicy Szamarzewskiego 56 i działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00. Zapraszamy do kontaktu.

hp omen naprawa w mj komputrery
instalacja systemu w hp poznań
mj- komputery serwisuje laptopy
Call Now Button