Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Serwis laptopów Lenovo Poznań

Załóżmy, że Twój laptop Lenovo się przegrzewa? Straciłeś ważne dane? Prawdopodobnie MJ komputery – serwis laptopów Lenovo Poznań poradzi sobie z każdą awarią!

W związku z tym wieloletnia praktyka, doświadczona kadra, wysoka jakość wykonywanych usług – tymi cechami może się pochwalić serwis laptopów Lenovo – MJ komputery w Poznaniu. Niewątpliwie profesjonalny sprzęt pomaga nam w szybkiej diagnozie Twojego laptopa Lenovo, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Specjalizujemy się przede wszystkim w naprawie płyt głównych, gdyż jest to najdroższa część składowa laptopa, a także naprawie i wymianie matryc czy kart graficznych.

 

serwis Lenovo pozanń

Dlatego ferta MJ komputery – serwis laptopów Lenovo zawsze jest konkurencyjna cenowo, ponieważ nasi eksperci wykonują naprawy płyt głównych na poziomie elementów. 

Choć jako  jeden z nielicznych serwisów posiadamy specjalistyczny sprzęt diagnozujący stan laptopów, a także służący do wymiany układów BGA, nawet na dużych płytach głównych.

Godnym uwagi jest fakt, iż jedną z naszych specjalizacji jest naprawa laptopów marki Lenovo w Poznaniu, co pozwala nam, na błyskawiczną diagnozą, uzyskanie najniższych cen części zamiennych, i co ważne, bardzo szybki import części do naprawy laptopów.

Oferujemy naprawę laptopów Lenovo wszystkich serii:

-Lenovo ThinkPad

-Legion Lenovo

-Lenovo IdeaPad

-Yoga Lenovo

 

Z pewnością specjalizujemy się w serwisowaniu laptopów marki Lenovo, a nasze kontakty z producentami zapewniają nam dostęp do części w najniższych cenach, można również liczyć na oryginalne części do  laptopa marki Lenovo.

Na koniec zapraszamy do kontaktu z serwisem.

Usługi serwisowe laptopów Lenovo

Naprawa laptopa Lenovo w Poznaniu

Podsumowując nasza firma MJ Komputery – serwis laptopów Lenovo w Poznaniu działa od kilkunastu lat napoznańskij rynku. Swoje doświadczenie w serwisowaniu laptopów Lenovo zdobywaliśmy wraz z pierwszymi modelami tej marki.

Godnym uwagi faktem jest, iż posiadamy przeszkoloną kadrę serwisową, wykonaliśmy już mnóstwo napraw laptopów Lenovo w MJ Komputery. Także możemy również szczycić się wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu Lenovo. 

Konkludując zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę naprawy laptopa Lenovo w naszym punkcie w Poznaniu. Mieścimy się przy ulicy Szamarzewskiego 56 i działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00. Zapraszamy do kontaktu.

poznań serwis lenovo
naprawa laptopa Lenovo w poznaniu
Lenovo Thinkpad serwis
Call Now Button