Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Serwis, naprawa laptopów Toshiba w mieście Poznań

Serwis laptopów toshiba w poznaniu

Potrzebujesz szybko naprawić swojego notebooka marki Toshiba? Doskonale trafiłeś!

Firma Mjkomputery od wielu lat specjalizuje się w złożonych naprawach laptopów marki Toshiba. To właśnie dzięki nabytemu doświadczeniu, podczas wykonywania złożonych napraw praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Podejmujemy się rozwiązywania najtrudniejszych usterek – wykonujemy takie usługi jak naprawy płyt głównych, wymiany podzespołów oraz matryc, naprawy elektryczne czy konserwacje.

Wśród wielu serwisów komputerowych wyróżnia nas szybkość i profesjonalizm – już w momencie odbioru Twojego laptopa mamy możliwość zdiagnozować jego stan i podjąć natychmiastowe kroki prowadzące do jego uleczenia.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt pozwalający na bezbłędne diagnozowanie, a także na wymianę układów BGA, nawet na dużych płytach głównych. Dzięki naprawie płyt głównych na poziomie elementów, możemy pochwalić się jednymi z najniższych cen usług serwisowych.

Jedną z naszych głównych specjalizacji jest naprawa laptopów marki Toshiba, co zapewnia nam szybki dostęp do części niezbędnych do naprawy Twojego notebooka. Wieloletnia współpraca z producentami matryc LCD pozwala na odpowiednie dopasowanie matrycy.

Serwis laptopów Toshiba Poznań
Naprawa laptopów Toshiba Poznań
Naprawa komputerów Toshiba Poznań

Serwis, naprawa laptopów toshiba w mieście Poznań

 

Wsparcie i sterowniki

Specjalinie dla Naszych klientów udostepniamy stronę ze wszystkimi sterownikami do każdego typu sprzetu Waszych laptopów czy komputerów. Aby skorzystać z wyszukiwarki sterowników należy przekopiować identyfikator wystapienia urządzenia.

Dla przykładu pokazujemy widok identyfikatora wystapienia urządzenia dla karty ATI Radeon X1200.
Pamiętaj jednak, że może to być dowolne „nieznane urządzenie” i też odnajdziesz tu swój sterownik.

Znajdź swój sterownik

Jeżeli jednak będziesz miał problem zachecamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy!

Call Now Button