Scroll Top
Szamarzewskiego 56, 60-569 Poznań

Usługi serwisu komputerowego

Oferujemy najlepsze usługi

Firma powstała w 2008 roku i od samego początku prężnie się rozwija powiększając fachlarz swoich usług.

Zatrudniamy tylko wykształconą kadrę, która posiada bogate doświadczenie oraz wiedze w zakresie napraw elektroniki.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie renomowanych firm.

01
Naprawa laptopów

Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów już od wielu lat, posiadamy bogate zaplecze części nowych i uzywanych. Doświadczona i dobrze przeszkolona kadra pracująca na zaawansowany sprzęcie poradzi sobie z każdą usterka. Naprawiamy wszystkie rodzaje usterek, nawet te najtrudniejsze – po zalaniu.

02
Serwis tabletów

Wraz z rozwojem sprzętu komputerowego rozwija się nasz serwis, dlatego od kilku lat zajmujemy się naprawa tabletów. Najczęstsze usterki to zbita szybka lub matryc w tablecie po upadku. Lub luźne gniazdo i problemy z ładowanie. Zajmujemy sie równieź bardziej zaawansowanymi naprawami.

03
Naprawa konsol

 Konsole firm microsoft czy sony niestety również ulegają awaria. Jak awaria to musi być i rozwiązanie. Prowadzimy serwis konsol XBOX i Playstation wszystkich wersji. Naprawy drobne ( lasery, ekrany ) oraz naprawy grafiki ( RROD i YLOD ) to nasz chleb powszedni.

04
Serwis telefonów

Obecne telefony, smartfony to nic innego jak malutkie laptopy czy mniejsze tablety. Napakowane sa nowoczesnymi technologiami w skład których wchodzą procesory, ram, digitizery czy matryce. Wszystko ulega częstym awaria, nie wspominając już o upadkach.

05
Darmowa Diagnoza

 Popsuł Ci się komputer ? Telefon lub tablet spadł i się roztrzaskał ? Nie wiesz czy uda się uratować Twój sprzęt, a najważniejsze czy jeszcze warto ? U nas jest zawsze darmowa diagnoza i wycena naprawy, nawet w przypadku rezygnacji. Dlatego warto Nas odwiedzić i sprawdzić.

06
Niskie ceny

Zawsze aktualny cennik pozwala nam utrzymywać ceny na najniższym pułapie względem konkurencji. Rozumiemy, iż często wybór serwisu zależy od kosztów naprawy, dlatego polecamy sprawdzić cene również u Nas.

Wszystko to oraz, wiele więcej usług ma pokazać Państwu, że klient jest dla Nas najważniejszy. Lubimy Swoją pracę, naprawy, nowe wyzwania, ciekaweg technologię dlatego robimy wszystko by móc podzielić się tym z Państwem. Jeśli będziesz potrzebować pomocy zadzwoń, napisz potem przyjdź i sprawdź jak działamy. Zapraszamy!

Call Now Button